044 337-00-27
068 337-00-27

Готова квартира в
ЖК Orange Park

Це можливість купити квартиру в новому будинку на будь-який смак

Ви можете вибрати зручну 1-кімнатну квартиру або квартиру на першому поверсі з власним огородженим подвір’ям, або просторий дворівневий пентхаус із зручними сходами і мансардними вікнами. Готова квартира в ЖК Orange Park - це продумані планування, покращена звукоізоляція і висока якість будівельних матеріалів.

apartments
Квартири здаються на 100% підготовленими до оздоблювальних робіт. Вартість м2 включає в себе:
apartments
Двоконтурний газовий котел
З закритою камерою згоряння, призначений для організації опалення та гарячого водопостачання.
apartments
Мідна електропроводка
Підведена до квартири.
apartments
Радіатори опалення
Сталеві радіатори
apartments
Чистова лазерна стяжка
Вже готова до монтажу будь-якого підлогового покриття.
apartments
Чистова гіпсова штукатурка
Найбільш міцна та надійна з усіх різновидів штукатурок.
apartments
Вхідні двері
Металічні утеплені, протиударні двері з МДФ накладками.
apartments
Металопластикові вікна
П’ятикамерний профіль шириною 70 мм. Двокамерний енергозберігаючий склопакет
apartments
Лічильники на газ, воду та електроенергію
Які дозволять мешканцям самостійно контролювати їх споживання та планувати свої витрати

Наша запорука успіху - якісні будівельні матеріали!

Головна перевага житлового комплексу Orange Park - це якість матеріалів та чітке дотримання норм ДБН. Будинки Orange Park будуються за монолітно-каркасною технологією з екологічно чистого газобетону та утеплюються базальтовими плитами.

Клінкер

На першому поверсі комплексу для оздоблення фасаду використовується клінкерна цегла. Вона дозволяє на довгі роки зберегти зовнішній вигляд будинків в первозданному вигляді. Також клінкерна цегла відрізняється високою міцністю, морозостійкістю і низьким вологопоглинанням. Незалежно від погоди на вулиці, вона не потребує обслуговування і не змінює з роками свого первинного кольору. Середній термін експлуатації клінкерної цегли – понад 100 років.

apartments

Монолітно-каркасне будівництво

Ми віддали перевагу газобетону АЕРОК товщиною 200 мм з додатковим утепленням базальтовою плитою. Така комбінація матеріалів є найбільш практичною при сучасній монолітно-каркасній технології будівництва. Більше того - це надійно та швидко.
Сучасна технологія кесонних міжповерхових перекриттів забезпечить високий рівень звукоізоляції.

apartments

Енергозбереження

Для додаткового утеплення стін, економії електроенергії та кращої звукоізоляції ми використовуємо в будівництві виключно енергоефективні технології. Енергозберігаючі вікна, базальтовий утеплювач, автоклавний газобетон Аерок, відсутність техповерху і утеплена фундаментна плита дозволяють скоротити в 2 рази тепловтрати будинку в порівнянні з класичними технологіями будівництва. Крім того, використання базальтового утеплювача оптимально відповідає вимогам пожежної безпеки, оскільки запобігає поширенню вогню.

Ми також повністю відмовилися від використання популярного сьогодні пінопласту через низку таких серйозних недоліків, як легка займистість та токсичність (виділяє шкідливі хімічні речовини - фенолформальдегідні смоли).

apartments

Заказать звонок