0443370027
0683370027
sale@orangepark.ua
044 337-00-27

Чому ЖК Orange Park?

Високий рівень комфорту життя в ЖК Orange Park визначається не тільки найвищою якістю будівництва і унікальною концепцією комплексу. Найголовнішою нашою цінністю є велика і дружна Orange-сім'я. Понад 1500 родин, які вже проживають у комплексі, створили атмосферу позитиву і тепла, добросусідства і взаємоповаги, чуйності і взаєморозуміння! Приєднуйся і ти в найдружніший і позитивний ЖК!
02
12 зданих будинків, 2 будинки - здача в 2021
Метро Теремки - 10 хвилин
Великий супермаркет 24/7
03
Закрита територія та безпека 24/7
Доступ до території ЖК через системи ключового та безключового доступу за допомогю пін-коду, QR-коду, Face ID, NFC, брелком та за допомогою додатка.
Эко-локація – озера та лес 31 га поряд з комплексом
04
У кожному дворі 4000 м2 променадної зони
Двори без автомобілів
Дитячі майданчики і зони для work-out
04
Зручні колясочні, кроссбукінг і WC на перших поверхах
Авто і вело парковка
Просторі холи
05
Власний ЖЕК
Оперативний клієнт-сервіс
Місця дозвілля Барбекю
06
Моя квартира
Ми на високому рівні забезпечуємо якість будівництва і даємо вам вибір: квартири з чорновим ремонтом або з преміальним оздобленням та комплектацією. Обираючи другий варіант, ви отримуєте найвищу якість оздоблення, що дозволяє значно заощадити часові та фінансові ресурси під час ремонту. А комплектація сучасними енергозберігаючими технологіями дає можливість особисто контролювати температуру гарячої води та повітря в квартирі. Індивідуальне опалення дозволяє заощаджувати більш ніж в двічі, порівняно з іншими опалювальними системами.
07
Мій дім
Унікальне фасадне рішення та внутрішня комплектація будинків у ЖК OrangePark - щоб кожен мешканець почував себе обраним в оточенні надійності, якості та комфорту
09
Архітектура
Житловий комплекс Orange Park - це втілення сучасного європейського стилю, який явно виділяється серед всіх типових новобудов і виходить за рамки звичної архітектури. Унікальність, лаконічність і приємна колірна гамма створюють відчуття гармонії і комфорту, ексклюзивності і вишуканого смаку. Ми ретельно продумали розташування будинків, щоб кожен двір в комплексі мав рекордну на ринку новобудов площу 4000 м2 без автомобілів. Оточений унікальною архітектурою власний двір з променадними і ігровими зонами, забезпечують максимальний комфорт, тишу і безпеку наших жителів.
s
10
Технологія будівництва
У будівництві ЖК Orange Park ми використовуємо сучасну технологію монолітно-каркасного будівництва. Ми зводимо будинки на залізобетонній подушці, зануреної в землю на глибині до 2-х метрів. Ми віддали перевагу газобетону товщиною 200 мм з додатковим утепленням базальтовою плитою - екологічно чистим і протипожежним матеріалом. Така комбінація матеріалів є найбільш практичною при сучасній монолітно-каркасної технології будівництва. Вона є найбезпечнішою для здоров'я і вважається кращою за показниками енергозбереження. А сучасна технологія кесонних міжповерхових перекриттів, яку ми використовуємо, забезпечує високу ступінь звукоізоляції і ідеально рівну поверхню стель і підлог.
11
Внутрішнє оздоблення
У ЖК Orange Park ми не обмежуємося лише унікальною концепцією комплексу. Ми на високому рівні забезпечуємо якість будівництва і даємо вам вибір: квартири з чорновим ремонтом або з преміальним оздобленням та комплектацією. Обираючи другий варіант, ви отримуєте найвищу якість оздоблення, що гарантує значну економію часу і грошей на ремонт, і, найважливіше, береже ваші нерви.
- Лазерна стяжка
- Гіпсове тинькування
- Шумоізоляційне покриття
- Кладка цокольних поверхів
- Двері з МДФ накладками
- Вікна: двокамерний склопакет з п'ятикамерним профилем
- Радіатори
- Двухконтурний газовий котел
- Електрика підведена до квартири
- У квартиру проведена вода і газ
- На все встановлені лічильники
- Італійські двоконтурні котли Ariston
Заказать звонок