044 337-00-27
Новини
29 Листопада 2018

3-тя черга ЖК Orange Park введена в експлуатацію

Вітаємо інвесторів і мешканців 3-ої черги ЖК Orange Park з отриманням Сертифікату про готовність об'єкта для експлуатації (Декларація про введення в експлуатацію).

 Сертифікат, виданий 29.11.2018 Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції в Київській області, підтверджує відповідність закінчення будівництва об'єкта «Будівництво багатоквартирного житлового будинку» проектной документації і його готовність до експлуатації.

 Здана в експлуатацію 3-а черга складається з трьох преміальних секцій з всього лиш 4-ма квартирами на поверсі. У даній черзі представлені 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні квартири, а також квартири з власними терасами і 2-рівневі квартири. Всього квартир в 3й черзі - 104, що здаються інвесторам з чистовою обробкою «Преміум». У кожній секції встановлені ліфти Schindler швейцарського виробництва, на першому поверсі розташовані колясочні, а на останньому - комори. Під'їзди в преміальних секціях наскрізні з виходом як на зовнішню сторону будинку, де розташована парковка для автомобілів, так і у внутрішнє облаштоване подвір'я без автомобілів площею понад 4000 м2 з найпрекраснішим ландшафтним дизайном і інклюзивними ігровими майданчиками для дітей.

 На сьогоднішній день будівельна компанія «Оранж Буд» побудувала і вручила ключі від своїх квартир інвесторам 7-ми черг ЖК Orange Park, 5 з яких введені в експлуатацію, а 6-а і 7-а черги в процесі отримання документів про введення в експлуатацію.

 

Фото

Заказать звонок
докладніше