044 337-00-27
Новини
9 Грудня 2019

Артезіанська вода тепер в кожній квартирі ЖК Orange Park

ЖК Orange Park підготував для своїх жителів приємний і корисний сюрприз до Нового 2020 року. Для покращення комфорту і якості життя забудовник забезпечив доступ всіх квартир до артезіанської води, однією з кращих за якістю і характеристиками. Роботи з буріння 200-метрової свердловини завершилися в кінці листопада, і вже 29 листопада було запущена нова система водопостачання з артезіанською водою. Незважаючи на те, що ці водоносні горизонти надійно захищені від поверхневого забруднення, перед надходженням до квартири більш ніж 600 сімей, вода проходить додаткове очищення системою Osmos.

Забезпечення якісної артезіанською водою жителів Orange Park є безпрецедентним не тільки в Крюківщині, а й на всьому ринку нерухомості Києва і області: адже таким можуть похвалитися лише кілька житлових комплексів.

   Відзначимо, що головна особливість артезіанської води - це її чистота, а також вона багата на мінерали і мікроелементи завдяки її знаходженню в дуже глибоких шарах під землею, відповідно захищена від отрут, пестицидів і нітратів, а також канцерогенних і токсичних сполук.

 

Заказать звонок
докладніше