044 337-00-27
Новини
5 Вересня 2019

Чим запам’яталось літо в ЖК Orange Park

За три сонячних і теплих місяці в житловому комплексі Orange Park відбулося досить значущих подій, що додали ще більше плюсів до комфорту мешканців та інвесторів.

   Так, в літо Orange Park вступив з отриманням сертифікатів про готовність об'єктів для експлуатації (Декларація про введення в експлуатацію) для 8-ої і 9-ої секцій, в яких налічується 168 квартир. На фінальній стадії роботи в секціях 10, 11 і 12, де ведуться вже фасадні роботи і преміальне оздоблення квартир. У новій 13-й секції до кінця літа було вже зведено 4 поверху моноліту і розпочато будівництво 5-го поверху.

   Так як концепція ЖК Orange Park передбачає комфорт мешканців не тільки в квартирі, забудовник цього літа доклав максимум зусиль на облаштування внутрішньої закритої території комплексу. Так, у внутрішньому подвір’ї перших 7 секцій, який займає площу в 4000 квадратних метрів, і є повністю вільним від автомобілів, були облаштовані додаткові прогулянкові зони і встановлені два спортивно-ігрових комплекси для різновікових груп дітей. При виборі дитячих ігрових комплексів, забудовник керувався необхідністю, в першу чергу, щоб комплекси відповідали потребам різних вікових груп.

«Будиночки в ігрових комплексах створюють відчуття такої собі «халабуди»  будиночка на дереві, який би хотілося мати, напевно, кожній дитині», - каже мешканка Ірина, мама 5-ти річного Макара.

   Для комфорту жителів Orange Park, забудовник паралельно з облаштуванням внутрішнього двору без автомобілів, завершив цього літа укладання нового асфальту на всіх проїжджих частинах 9-ти секцій з грамотної розміткою для паркування автомобілів.

   Крім постійних внутрішніх робіт по поліпшенню комфорту для мешканців ЖК Orange Park, активно розвивається і інфраструктура в крокової доступності від комплексу. Так, цього літа буквально в 50-ти метрах від комплексу відкрився цілодобовий гіпермаркет «Фора» з аптекою і точкою поштової доставки Justin.

   Літо 2019 року сміливо можна назвати дуже продуктивним і успішним для ЖК Orange Park, що додали ще більше плюсів до комфорту, яким задовольняються вже більше 600 сімей.

Фото

Заказать звонок
докладніше