044 337-00-27
Новини
25 Жовтня 2019

Старт 14 секції: фіксуємо комфорт + гривню

У житловому комплексі Orange Park стартував продаж в новій 14 секції, в якій вже ведуться будівельні роботи і залитий фундамент. З запуском нової секції ми анонсували і нові вигідні пропозиції придбання квартири в житловому комплексі Orange Park.

Однією з нових умов є фіксація гривні при покупці в розстрочку. Дана пропозиція особливо актуально в даний час, з огляду на те, що більшість покупців насторожено спостерігають за курсом валют і відкладають покупку до часів звичного для багатьох курсу 27 гривень за долар. З новою пропозицією «Фіксуємо комфорт + гривню» тепер боятися покупки квартири в розстрочку через зростання курсу долара не варто, адже щомісячні платежі фіксуються в гривні.

   Крім фіксації платежів в гривні ми пропонуємо подовжену розстрочку - в новій 14 секції навіть однокімнатні квартири можна придбати в розстрочку до 30 місяців, а на квартири від 76 квадратних метрів забудовник пропонує суперкомфортні розстрочку до 60 місяців. Примітно, що розстрочка до 60 місяців діє і на готові квартири у вже зданих і заселених будинках.

Відзначимо, що крім фіксації гривні при покупці в розстрочку діють і знижки при 100% оплаті. Акційні умови при покупці в розстрочку і при 100% оплаті діють на обмежену кількість квартир, які покупець отримує з преміальним оздобленням і комплектацією. Таким чином майбутні інвестори в'їжджають в квартиру, в якій забудовник вже зробив майже половину ремонтних робіт, а саме:

- чистове гіпсова штукатурка стін, повністю готові до фарбування або поклейки шпалер;

- лазерна стяжка підлоги з шумоізоляційної підкладкою, повністю готова до укладання плитки або ламінату;

- двері металеві з МДФ накладками, не потребують заміни;

- 2-х контурний газовий турбований котел ТМ Ariston і сталеві радіатори опалення;

- енергозберігаючі вікна ТМ WDS п'ятикамерний профіль двокамерний склопакет.

Відзначимо, що нова 14 секція ЖК Orange Park складається з 9 поверхів. Крім всіх переваг, які є у всіх секціях і квартирах житлового комплексу, унікальність нового будинку в розмаїтті планувань - тут їх 28. Серед них квартири з власною терасою від 45,16 м2 до 84,6 м2, однокімнатні квартири від 37,28 м2 до 49,46 м2, двокімнатні квартири від 52,85 м2 до 62,51 м2 та трикімнатні і дворівневі квартири від 76,15 м2 до 123,68 м2.

Здача 14 секції запланована в 2-му півріччі 2021 року.

Заказать звонок
докладніше