044 337-00-27
Новини
5 Січня 2018

Сусіди Orange Park: Чому Олексій та Юля обрали наш ЖК

 

Знаєте, як найкраще дізнатися всю правду про ЖК, який вас цікавить? Познайомитися з його мешканцями. Їх життєва позиція, інтереси та робота – кращі за всі відгуки та форуми разом узяті. Сьогодні знайомимо вас з Олексієм та Юлією. Вони розкажуть, чим займаються по життю і чому вибрали саме ЖК Orange Park.

 

 

Олексій:

Щоб жити щасливо, не потрібно піддаватися чужому впливу, потрібно вміти втілювати в життя власні мрії і знати, чого саме ви прагнете. Ось, наприклад, в той час, коли всі хочуть жити ближче до центру і намагаються якомога швидше дістатися до своїх сірих офісів у годину пік, наша сім'я вирішила діяти інакше - ми виїхали з бетонних джунглів. Переїзд за місто - свідоме рішення, поштовхом до якого стало знайомство з ЖК Orange Park. Про нього ми дізналися від друзів і ... поділилися інформацією далі (до речі, вже влітку в сусідньому будинку житимуть наші знайомі, які також вирішили виїхати з міста). А позаяк дружина не прив'язана до офісу і найчастіше працює вдома, квартира в передмісті стала для нас ідеальним варіантом. А я, нарешті, втілив у життя свою давню мрію - відкрив сучасну дитячу академію футболу ALFA KIDS, яка знаходиться недалеко від ЖК Orange Park, в ТРЦ Магелан. Футболом займаюся з раннього дитинства, люблю спорт і завжди мріяв створити власну академію для діток, яка колись переросте у велику і сильну команду. Я впевнений, що в житті потрібно займатися тим, що дійсно любиш, тільки тоді можна отримати результат і справжнє задоволення від роботи... На даний момент ми тренуємо дітей від 2 до 7 років. Ми розробили цікаві програми тренувань та створили всі умови для всебічного розвитку дітей. Ми «за» здоровий спосіб життя і дуже хочемо, щоб кожна дитина мала здорове майбутнє. Запрошуємо всіх однодумців до нас на тренування! Сусідам з Orange Park даруємо знижки;)

 
Юля:

Ми дуже раді, що зараз все більше батьків з самого дитинства віддають дітей до спортивних шкіл. Коли дитина активна і сповнена енергії - важливо знайти правильний спосіб її застосування. І Аlfa KIDS якраз таке місце - комфортне, яскраве та позитивне.

Сусіди, можете не турбуватися, що дітки будуть занадто бешкетувати! Принаймні ви тепер знаєте, як із цим боротися;)

 

Що стало вирішальним у виборі житла?

 

Олексій:

Вирішив все наш комфорт. Дуже висока якість і наповнення квартири, що здається, закрита територія, швейцарські ліфти і доброзичливий ЖЕК, який оперативно вирішує питання, затишні під'їзди з колясковими, - все це говорить про якість життя (про комфортне проживання). Ми і без того часто потрапляємо в стресові ситуації, вони змушують нас виходити за рамки комфорту, і я не бачу причин жертвувати ним ще й тут - у місці, яке називаєш власним домом.

 

Юля:

А для мене, як і для будь-якої дівчини, вирішальним став естетичний вигляд комплексу ☺ Більшу частину часу я перебуваю і працюю вдома, тому мені потрібно, щоб моє оточення мене надихало! Мене завжди вганяли в депресію ці сірі і похмурі багатоповерхівки з темними під'їздами, квартири з низькими стелями і маленькими вікнами. Мені потрібно багато світла, яскраві кольори навколо (вони буквально рятують взимку) і тихий, затишний дворик, який буде нагадувати вулицю з американських серіалів. Пам'ятайте такі? ;)

 

Назвіть 3 основні переваги життя в ЖК Orange Park.

 

Олексій:

По-перше, сучасне планування. Квартири з великою кухнею-вітальнею недарма сьогодні користуються популярністю. А коли ти ще й працюєш удома, то простора і світла вітальня з гарним видом з вікна стають важливими критеріями при виборі. Я не буду говорити про нові комунікації або високу якість будівництва. Зауважу лише, що ці два моменти істотно заощадили наш бюджет. А це означає, що ремонт проходить легше і спокійніше.

По-друге, ваша увага до деталей. Номерки для квартир у вигляді пташиних кліток, сучасні мангали у дворі, полки для буккросингу в під'їздах. Саме такі деталі говорять про те, що ви по-справжньому піклуєтесь про своїх мешканців.

По-третє, відносна близькість до метро. Життя в передмісті - особливе! Ти ніби живеш у місті (адже до найближчого метро їхати всього 10 хвилин), але на душі стає спокійніше, коли після роботи повертаєшся в спокійне і затишне місце.

 

 

 

Заказать звонок
докладніше