044 337-00-27
Новини
3 Липня 2018

Сусіди Orange Park: Інтерв'ю з жителем і співробітником в одній особі

Розповсюджене явище, коли співробітник компанії стає і її клієнтом. Це обумовлено лояльністю до компанії в якій працює співробітник. Та житловий комплекс Orange Park, що знаходиться у найближчому передмісті Києва, не став тому винятком. Один із спеціалістів по роботі з клієнтами – Віктор Штепа, сім’янин та з недавнього часу ще й щасливий батько, оселився поруч зі своїми клієнтами. Віктор розповів, що вплинуло на вибір нового місця проживання і як відбувався сам процес покупки.

 

Чому саме зараз ви вирішили інвестувати у власне житло: які події передували вашому вибору?

У мене зараз інвестиційно-активний вік. Поки молодий та повний сил та енергії, можеш дозволити собі мене витрачати і більше відкладати, а коли з’являються діти, це вже складніше. Нам здається, що ось-ось прийде саме час для покупки квартири, для дитини, але насправді час лише йде. Зараз рівень цін на нерухомість достатньо низький, а в перспективі буде лише зростати. Я вже більше 10 років працюю в нерухомості і постійно вивчаю тенденції ринку.

Ми з дружиною мешкали у маленькій орендованій квартирі і, звичайно, в першу чергу, прагнули розширити свої житлові умови, покращити якість життя та повисити рівень комфорту. Все це і підштовхнуло до придбання квартири.

 

Вікторе, Ви зовсім недавно стали батьком. Розкажіть нам, як змінилось Ваше життя?

Так, це правда. У мене народився син – Матвій. Йому зараз 6 місяців. Життя перевернулось. Я зробив переоцінку цінностей і змінив пріоритети. Сім’я та її комфорт, звичайно, для мене найважливіше.

 

Як давно ви працюєте у відділі продажів ЖК Orange Park?

Ось у серпні буде 2 роки. У нас чудова команда професіоналів, знаючих свою справу та розділяючи цінності компанії. Можу сміливо заявити, що ми – фундамент компанії. Нам комфортно та цікаво працювати разом, а в якість мірі і жити, тим паче, що і інші співробітники стали також моїми сусідами у нашому житловому комплексі.

 

Що підштовхнуло Вас до покупки квартири саме в ЖК Orange Park?

- За роки роботи в компанії я переконався в надійності забудовника: усі будинки були добудовані і здані в строк. Істотним мотив при виборі житла була і якість будівельних робіт, і комплектація квартири, що дозволило мені суттєво зекономити на ремонті зараз: адже для молодих сімей дуже важливо, що ремонт, при бажанні, можна зробити і самостійно.

Також підкупили численні відгуки моїх задоволених клієнтів, які щасливо мешкають у комплексі. Тим паче компанія проводить різноманітні заходи для мешканців з метою познайомити та згуртувати сусідів. Я завжди відвідував ці заходи та трішечки заздрив сім’ям, які тут мешкають. Все це і дало потужний аргумент для покупки помешкання саме в ЖК Orange Park.

Хочу додати, що для мене досить важлива була і перспектива розвитку самого району – в Крюківщині активно освоюється інфраструктура, що гармоніює з природою та сільським спокоєм та тишею.

 

Як приймали рішення? Зкликали сімейну раду?

Приймали рішення, звичайно, разом з дружиною, коли ще тільки планували дитину. Я прагну, щоб наш малюк зростав поруч з природою, вдалині від гаміркого мегаполісу. Планую, щоб він звикав до правильних високих стандартів життя, я маю на увазі європейський спосіб життя, який наша команда реалізую у комплексі. Крім того, зелені двори, яскравий унікальний дизайн будинків в ЖК Orange Park – всі ці, на перший погляд дрібниці, відіграють важливу роль для емоційного розвитку та у формуванні естетичного смаку наших дітей. І я в котрий раз переконуюсь, що вибір зроблено правильний: після переїзду сюди помітив, що син тут наче розкривається – більше посміхається та стає жвавішим.

 

Що важливим було для дружини при виборі житлового комплексу?

Дружина дуже порадувало, що поруч з комплексом є ліс – це заповідна територія (охороняється указом Президента як природоохоронна зона. Прим.автора), та не так далеко озера, куди можна прогулятися з сім’єю на пікнік. Важливо було і те, що територія комплексу охороняється, внутрішні подвір’я без авто, і багато дитячих та спортивних майданчиків. Все це допоможе відірвати дитину від усіляких гаджетів та стимулювати його до активних ігор на свіжому повітрі. Коли син виросте, ми обов’язково купимо йому велосипед, який взимку можна зберігати у колясочній, а усе літо просто на подвір’ї – на велопарковці. Сів і поїхав, і немає потреби чекати тата щоб виніс велосипед. Ми знаємо, що по сусідству мешкають такі самі ж молоді сім’ї з дітьми. Коли я уявляю, як мій син буде рости тут у кругу однолітків, то подумки повертаюсь у своє дитинство, коли я був зовсім хлопчиськом, і гуляв у дворі зранку і до пізнього вечора, а мама гукала мене додому лише поїсти.

До речі, забудовник вже розпочав будівництво дитячого садочка. Школа – в найближчій перспективі. Немає потреби кудись возити дитинку – усе поруч з домом.

 

Скажіть, як воно працювати поруч з домом і навпаки жити поруч з роботою?

Усім рекомендую. В наше швидкоплинне життя, коли ти як білка у колесі: дім-робота-дім, да ще купу часу витрачаєш на затори, то починаєш задумуватись, а куди ми біжимо, коли зупинимось і почнемо жити по-справжньому, проводити час з родиною?! Мешкаючи у нашому комплексі, мені вистачає часу і на сім’ю і на роботу. Можу з впевненістю заявити, що коли почав жити в ЖК Orange Park, я зповільнив час (можу собі дозволити нікуди не поспішати). Я можу бачити, як росте син, приходити додому на обід. Головне, не забути зняти капці вибігаючи з дому на візит до клієнта (Посміхається). Та, безумовно, наявність власної квартири у менеджера по роботі з клієнтами в ЖК значно підвищує лояльність клієнта.

 

Що би Ви хотіли побажати майбутнім покупцям?

Не бійтеся інвестувати в будівництво. Не бійтесь змінювати звичний устрій життя. Прагніть до високих стандартів життя. Не відкладайте життя на потім, починайте жити тут і зараз. Любіть своїх близьких і більше часу приділяйте спілкуванню з родиною, створюйте та примножуйте власний комфорт

Заказать звонок
докладніше