044 337-00-27
Новини
9 Березня 2019

Команда ЖК Orange Park привітала жінок з 8 Березня

Чи бувало, що ви просинаєтесь не під звуки набридливого будильнику, а під класичні мелодії, що лунають під вашим вікном? Чи бувало, що ви виходите у двір у домашніх капцях, щоб вас привітали квітами? В ЖК Orange Park таке можливо.

Orange Park, який завжди додає плюси до комфорту своїх жителів, вирішив і в цьому році неординарно привітати чарівних мешканок житлового комплексу. Вранці 8 березня у внутрішньому подвір’ї лунали звуки скрипки. Під вікнами сотень жителів скрипаль зіграв усім знайомі класичні мелодії та сучасні хіти. А чоловічий склад команди Orange Park вітав жінок квітами, додаючи ще більшої романтики в цей казковий настрій. Жінки спускались зі своїх домівок у подвір’я, помилуватися звуками скрипки, привітати знайомих сусідок. 

Жительки поділилися своїми враженнями у соц мережах:

Ганна: «Це було чарівно! Дякуємо за ранок, чоловік майже не ревнував, коли він готував сніданок, а я сиділа біля відкритого вікна і насолоджувалась звуками музики».

Марина: «Так, Оранж уміє радувати і дивувати. Дійсно, неочікуванний сюрприз, і такий приємний. Квіти і музика – чудове привітання від забудовника».

Ніна: «Дійсно приємно здивували! Не щодня прокидаєшься під звуки скипки під вікном».

Щирі посмішки мешканок були найкращою винагородою того дня.

 

 

Фото

Заказать звонок
докладніше