044 337-00-27
068 337-00-27
Новини
7 Серпня 2020

Комерційні приміщення в ЖК Orange Park

Інфраструктура навколо ЖК Orange Park дуже стрімко розвивається. Адже у комплексі проживає вже більше 700 молодих сімей. У вересні ключі від своїх квартир отримають 100 новоселів. А до літа 2021 року - ще біля 200 сімей переїдуть до житлового комплексу. Всього генеральним планом проекту заплановано більш, ніж 2000 квартир.

Із зростанням комплексу та кількості його мешканців, активно розвивається і інфраструктура як самого ЖК, так і навколо нього. Так, ще минулого літа в двох кроках від комплексу відкрився цілодобовий гіпермаркет «Фора», який став своєрідним якірем місцевості, куди з’їжджаються відвідувачі з найближчих околиць. Поміж самого маркету в будівлі торговельного центру розташовані зоомагазин, аптека, служба доставки Justin та невеличкі тематичні магазини.

Окремої уваги заслуговує власна комерційна споруда житлового комплексу Orange Park, яка знаходиться по фасаду проїжджої частини вздовж вулиці Одеська прямо навпроти гіпермаркету «Фора» з жвавим щоденним трафіком як автомобілів, так і пішоходів.  
Окремо зведена триповерхова будівля вже введена в експлуатацію. На першому поверсі розташовані: ресторан, перукарня, туристична агенція, кав’ярня, які вже цієї осені відкриють двері для гостей.

Також з 1-го вересня на другому поверсі комерційної будівлі почне роботу сучасний дитячий садок мережі «Мандаринка».

В комерційній будівлі ЖК Orange Park наразі відкритий продаж останнього приміщення площею 151 кв.м. Тож, саме час почати бізнес в локації, яка стрімко розвивається.

Детальну інформацію про умови придбання комерційного приміщення 151 кв.м дізнавайтеся у консультаційному центрі за номером 044 391 00 20.

Заказать звонок