044 337-00-27
Новини
2 Лютого 2021

Зустрічайте нову секцію: на старті продажів вигода від 35%

У житловому комплексі Orange Park стартували продажі квартир у черговому будинку. Враховуючи великий інтерес покупців до вдосконалених планувань, які були представлені в попередній 28-ій секції, девелоперська компанія Orange Development Group повторить їх і в новій черзі.

Так, у новій 29-ій секції доступно понад 30 варіантів квартир: 1-кімнатні квартири площею від 33,85 м2, 2-кімнатні квартири площею від 53,25 м2, а також 3-кімнатні та 2-рівневі квартири площею від 67,26 м2. На першому поверсі будинку є унікальні пропозиції - з власними терасами.

Варто відзначити виняткову вигоду, яку отримують покупці при купівлі квартири на старті продажів нового будинку:
- максимально вигідні умови - мінімальні ціни на старті дозволяють заощадити або заробити від 35% за рахунок подорожчання квартири до моменту готовності будинку;

- великий вибір квартир - найкращі та інвестиційно найбільш привабливі планування, які купуються саме на перших етапах будівництва;

- найвигідніші розстрочки - мінімальні ціни на старті і найтриваліші терміни розстрочки роблять придбання квартири максимально комфортним.

 

Нагадаємо, що всі квартири в новому будинку, як і в попередній секції, здаються в чистовому оздобленні і комплектацією, що гарантує їх власникам значну економію часу і грошей на ремонт, і, найважливіше, береже нерви:

  • Підлоги з ідеальною лазерною стяжкою, вже готові до підлогового покриття
  • Шумоізоляційне покриття на підлозі по всій квартирі
  • Машинна штукатурка стін, підготовлених до поклейки шпалер або фарбування
  • Двопрофільні п 'ятикамерні вікна та вхідні металеві двері високої якості
  • Індивідуальне опалення, радіатори в кожній кімнаті
  • Двоконтурний газовий котел з можливістю управління з Вашого телефону
  • Лічильники газу, води та електроенергії

 

Будівельні роботи зі зведення 29-ої секції вже розпочато, а введення в експлуатацію заплановано на 4-й квартал 2022 року.

 

Зазначимо, що на сьогоднішній день девелоперською компанією Orange Development Group побудовано і здано в експлуатацію 12 будинків в ЖК Orange Park, в яких вже проживають більше 700 сімей. У 2021 році компанія планує завершення будівництва і введення в ескпáацію 13 і 14 секцій. Крім цього тривають роботи з будівництва 15, 16, 17 і 28 секцій, які будуть здані в експлуатацію в 2022 році.

Детальну інформацію про новий будинок та умови придбання квартир Вам нададуть у консультаційному центрі ЖК Orange Park - 044 337 00 27.

Заказать звонок
докладніше