044 337-00-27
Новини
29 Січня 2020

«Оранж Буд» підтвердив статус надійного забудовника

Компанія “Оранж Буд”, що зводить житловий комплекс Orange Park у найближчому передмісті Києва, увійшла в рейтинг найкращих забудовників 2019 року

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр* щороку аналізує тисячі підприємств в Україні, на основі чого відбирає найкращих на номінацію “Вибір споживача”. Саме ця комплексна оцінка підтверджує високий рівень довіри споживачів та відповідальність компанії.

У список лідерів своєї галузі (Організація будівництва будівель) за підсумками 2019 року увійшла компанія “Оранж Буд” і вкотре зарекомендувала себе надійним партнером, престижним роботодавцем та надійним забудовником, що завершує всі свої проекти вчасно. За результатами експертного аналізу, компанія офіційно увійшла до списку найкращих постачальників товарів і послуг України, включена до престижного реєстру “Надійних та інвестиційно привабливих підприємств” та номінована на статус “Вибір споживача 2019”.


Про лідерські позиції забудовника свідчать щонайменше такі цифри:

  • на сьогоднішній день БК «Оранж Буд» своєчасно побудувала та ввела в експлуатацію 9 будинків в ЖК «Orange Park»,
  • завершує будівельні роботи в 10-12 будинках,
  • вже розпочато будівництво двох нових будинків з терміном заселення у 2020 і 2021 роках.
  • заплановано початок будівництва ще двох будинків у 2020 році.

*Всеукраїнський галузево-аналітичний центр – це незалежний, позапартійний, дослідницький інститут, що займається широким спектром питань з дослідження економічної діяльності підприємств та організацій України з метою визначення найбільш надійних та перспективних підприємств в своїй галузі.

Заказать звонок
докладніше