044 337-00-27
Новини
12 Вересня 2019

Сусіди Orange Park: Інтерв’ю з Анною гідом по Києву, яка сама створює свій краєвид з вікна

Наше традиційне інтерв'ю, і ваше нове корисне знайомство ще з однією сусідкою. Сьогодні розповімо про неймовірну і багатогранну Анну Колесник, з якою ми обговорили так багато захоплюючих тем, що вистачило на два повноцінні інтерв'ю. Анна - гід по Києву, в першій частині інтерв’ю вона дає рекомендації для відвідування цікавих місць в столиці, розповідає, про що запитують іноземці під час екскурсій, і як підвищити рівень володіння англійською мовою, не виходячи зі свого ЖК. Спеціально для сусідів Orange Park;)

 

Про те, як Анна прийняла рішення стати гідом, і з чого почалася її професійна діяльність:

«Я довго йшла до роботи гідом. Незважаючи на те, що у мене є кілька освіт (філолог і дизайнер інтер'єру, але цими навичками я користуюся тільки в особистих інтересах), на екскурсовода я вчилася цілеспрямовано. Я відчула, що тут, в цьому місті, є унікальна історія, яка лежить просто у нас під ногами, і дуже шкода її не знати. Тоді мені шалено захотілося вивчити її для себе самої ...»

 

Іноді життя саме призводить тебе до улюбленої справи, так сталося і в цій ситуації: син Анни ходив на хор, заняття проходили в Будинку Творчості, напроти Національної Бібліотеки України. Анна приводила сина 3 рази на тиждень і чекала його по 2 години. Але незабаром зрозуміла, що втрачає багато часу. Тому пішла в бібліотеку і стала там читати безліч книг про історію Києва, а згодом вже закінчила професійні курси для екскурсоводів, щоб розуміти методику роботи, і отримала сертифікат. Її кар'єра починалася з прогулянок по місту з друзями, вона розповідала їм про різні пам'ятки, потім просила писати відгуки у соц. мережах. Десь через рік до неї почали приходити друзі друзів і їхні знайомі, а потім і клієнти із-за кордону.

 

ТОП цікавих місць Києва, які Анна радить відвідати сусідам ЖК Orange Park:

  • Володимирська гірка. Зараз її реконструюють, і там з'являються нові павільйони і приголомшливі оглядові майданчики, є променад. Прекрасне місце для затишних прогулянок всією сім'єю.
  • Михайлівський Золотоверхий Собор і його сад. Обов'язково зайдіть на територію саду. Відвідування безкоштовне, але краще йти в будні дні, коли менше людей.
  • Старокиївська гора. Місце в центрі міста, яке має дуже сильну енергію. Про це мало хто знає, але там дійсно здорово побути в тиші.
  • Є ще одне секретне місце на Пейзажній алеї. Пройдіть в кінець алеї і спустіться сходами до низу. Якщо знайдете цей прохід - побачите красивий густий ліс і приголомшливий вид на Андріївський узвіз.

 

Анна також проводить екскурсії англійською мовою, ми попросили її поділитися досвідом вивчення мови:

«Я поглиблено вивчала англійську ще в школі, тому у мене була хороша база. Коли я зрозуміла, що для роботи мені потрібно підвищити рівень - пішла на курси. Звичайно ж, додатково я слухаю телепередачі на англійській мові, перекладаю тексти, вчу нові слова. Але головний плюс в тому, що завдяки роботі, у мене є постійна практика. І розумію, що саме її не вистачає людям, що вивчають іноземну мову».

 

Про ідею створення English Speaking Club в нашому ЖК сусідкою Тамарою Кудрявцевою, з якою ми спілкувалися в попередньому інтерв'ю:

«Speaking Club - це завжди актуально, особливо для людей, у яких мало практики, але вони хочуть підтримувати свій рівень володіння англійською мовою. Раніше, коли була необхідність, я відвідувала speaking club, тому можу сказати, що це чудова ідея, яку оцінять і ті, кому потрібно живе спілкування, і ті, хто трохи призабув мову ».

 

Про що часто запитують іноземні гості під час знайомства з історією нашої столиці?

«Іноземцям завжди цікаво порівняти рівень цін на житлову нерухомість в Україні і в їхній країні. Існує стереотип, що європейці переважно орендують житло: так, в основному, робить молодь, але з появою сім'ї вони замислюються про власний дім. Важливо врахувати і той факт, що за кордоном простіше з орендою: всі учасники процесу більш захищені, як орендодавець, так і орендатор. А у нас в країні - це рулетка: пощастить чи не пощастить. Сьогодні ти живеш, а завтра тобі підвищують орендну плату. Ні, на жаль, документальної бази. Ось чому власна квартира завжди буде кращим варіантом».

 

Факт:

В Україні житло набагато доступніше, ніж за кордоном - навіть в надійному і зручному ЖК. Працююча сімейна пара може за рік накопичити на перший внесок, а решту суми взяти в розстрочку від забудовника, абсолютно не звертаючись в банки, як і зробили більшість сімей в ЖК Orange Park.

 

Ще Анна захоплюється архітектурою - сучасною та старовинною, і в силу своєї роботи з трепетом ставиться до професії архітектора.

 

«Вийдіть, наприклад, на вулицю Десятинну, уявіть, що на будинках немає всіх цих кондиціонерів і потворних вивісок, ви просто ошалієте від того, яка вона красива, але цього не видно зовсім на перший погляд. Потрібно як би «розсунути штори» перед очима і придивлятися до первинної архітектури. Все красиве люди псують самі. Тому я переконана, що до фасадів абсолютно не можна торкатися, їх потрібно зберігати в тому вигляді, в якому задумав архітектор ».

Анна про ЖК Orange Park:

 «Через п'ять своїх квартир ... я абсолютно ясно розумію, що найголовніше в квадратних метрах - це вид з вікна !! Це те, на що ти не зможеш вплинути або переробити з часом. © instagram

 

«У нас тут немає краєвиду «за горизонт», проте є дах і хмари.

Можу залипнути у дворику на півгодини. Напевно, і на більше можу ...

У Києві взагалі дуже важко знайти гарний краєвид: навіть якщо при покупці заповітних метрів з вікна відкривається панорама на ліс і куполи церков, то через пару років там буде Шанхай і ліс висоток. Перевірено. Тому для мене ось ця дах з хмарами, як щит від потворної забудови. Поки так. А далі намрію собі будинок біля озера в симпатичному містечку, де будуть жити люди, у яких немає несамовитого бажання «влаштувати курник» для однієї лижі і тріснулої трилітрової банки» © instagram

 

 Які у Анни плани на власний дворик, як полюбити ремонт і зробити його без стресу? Про це ми розповімо вам у другій частині інтерв'ю.

Фото

Заказать звонок
докладніше