044 337-00-27
Новини
12 Серпня 2019

Сусіди Orange Park: Інтерв'ю з жителем, який допомагає тисячам людей по всьому світу

Чи багато хто з нас готовий присвятити свою щоденну роботу в зонах збройних конфліктів? Чи багато з нас в принципі хочуть і готові допомагати іншим людям?

Сьогодні в рамках рубрики, що стала вашою улюбленою «Сусіди Orange Park» ми розповімо про нашу жительку Тамару Рум’янцеву, яка своєю щоденною працею допомагає тисячам і тисячам людей зробити їх життя кращим.

 

Тамара працює в Міжнародному комітеті Червоного Хреста (скорочено МКЧХ) — це найбільша в світі гуманітарна організація, представлена більш ніж у 80 країнах, що здійснює свою діяльність у всьому світі, виходячи з принципу нейтральності та неупередженості. Вона надає захист і допомагає постраждалим у збройних конфліктах, є складовою частиною Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 

Тамара розповіла про свою роботу в МКЧХ, а також про бажання створити розмовний клуб англійської мови для сусідів Orange Park.

 

«Допомагаємо, як можемо людям, які опинилися у заручниках ситуації, і проживають в зонах збройного конфлікту. Наші щоденні зусилля спрямовані робити життя цих людей трохи більш комфортним.

МКЧХ займається не тільки збором і доставкою гуманітарної допомоги (куди входять і продуктові та гігієнічні набори), а також діяльність Комітету включає відновлення зруйнованої інфраструктури, ремонт шкіл і водонапірних станцій і багато іншого.

Комусь ми роздаємо курей на розведення. Комусь - теплиці, щоб люди могли довше вирощувати овочі у себе на городах. У нас дуже багато різноманітних програм. Наша делегація велика, тільки в нашій країні налічується близько 500 співробітників», - с гордістю ділиться Тамара.

 

Тамара потрапила в Червоний Хрест просто відправивши резюме на цікаву їй вакансію. «Я побачила вакансію на одному з job-сайтів ще в 2015 році, - згадує Тамара, - подала резюме, моя кваліфікація підійшла. Все дуже просто в наш час, якщо маєш доступ до Інтернету» (сміється).

Незабаром Тамара стала спеціалістом відділу управління інформацією. Це її основна робота. В обов'язки входить підтримка систем обміну інформацією і кореспонденції. Це робота в офісі, але вона відрізняється від загальноприйнятих стереотипів. Сама Тамара розповідає:

 

«Я відчуваю неймовірну гордість, є таке англійське слово «rewarding» (відчуття винагороди), я відчуваю це кожен день - почуття задоволення від того, що я роблю. Навіть якщо мені потрібно просто написати лист, я розумію яка висока місія стоїть за цим.

Бути причетною до проєкту високого рівня, до всесвітньої організації, яка щодня допомагає людям – велика честь для мене. Мені неймовірно приємно працювати в МКЧХ, робити свій щоденний внесок, усвідомлювати, що моя праця приносить людям користь, і допомагає зробити їх життя хоч трохи краще. Напевно, кращу роботу просто не придумати».

 

 

Місія МКЧХ також веде свою діяльність і на території Східної України. Адже нам, українцям, тема збройних конфліктів вже стала близька, якщо раніше ми були просто спостерігачами за іншими країнами, то тепер стали учасниками. «На жаль, це дійсно так і є, - каже Тамара, - багато людей втратили свої будинки. Бувають випадки, коли у людей міни лежать просто у городах. Це дуже сумно і дуже сумно.

У мене було кілька відряджень і в Словянськ, і в Сєвєродонецьк. Там знаходяться 2 наших офіси, а всього їх 6 по Україні (а також в Донецьку, Луганську, Маріуполі та Одесі). Я брала участь у роздачі гуманітарної допомоги», - злегка дрижачим голосом промовила Тамара.

 

МКЧХ – неприбуткова організація, і фінансується в основному коштом добровільних внесків урядів - учасників Женевської Конвенції, наднаціональними організаціями (наприклад European Commission), різними приватними, або особистісними фондами і приватними особами. Кожна людина може зайти на сайт і зробити пожертву прямо з карти, зробити свій внесок у місію і в такий спосіб допомогти людям по всьому світу.

 

Тамара мріє організувати для жителів Orange Park English speaking club. Вона знає досконало англійську, каже, що дуже багато жителів хотіли б взяти участь, підтягнути свій рівень розмовної мови. Поки у неї не було можливості всерйоз зайнятися цим питанням, ось і зараз вона вирушає в місію в Єрусалим.

 

«Ця ідея зріє у мене вже давно, але я поки не придумала, як її реалізувати. Мені здається ось такі ЖК сприяють тому, щоб сусіди об'єднувалися і ділилися досвідом, допомагали один одному», - каже Тамара.

 

Після завершення ремонту, Тамара з чоловіком нарешті переїхали в Orange Park в квітні цього року.

«Після переїзду я дуже зраділа, що є власна безкоштовна маршрутка для мешканців. Мені дуже зручно добиратися щодня на роботу, швидко без зупинок до метро, і зі мною тільки сусіди. Вранці я приїжджаю трохи раніше, але це не біда, мені є чим зайнятися», - ділиться Тамара.

 

Тамара стежила за темпами будівництва Orange Park ще зі старту першої черги навеб-камерах, читала відгуки, форум Domik.ua і багато інших ресурсів:

 

«Дуже багато позитивних відгуків знайшли, хоча ми і не планували інвестувати в той час. Незабаром серьйозно задумалися з чоловіком про купівлю квартири. Придивлялися, де б нам хотілося жити, але особливо нікуди не хотілося, і за фактом ми нікуди не їздили. Коли ми дізналися про старт продажів 4ї черги в Orange Park, вже дозріли з чоловіком до купівлі - прийшов час інвестувати, Orange Park був першим і єдиним комплексом куди ми поїхали, так нам тут все сподобалося, звичайно, підкупила розстрочка. Ми - молода сім'я, багато грошей на руках у нас не було, досить комфортно ми виплатили розстрочку навіть раніше терміну.

В Orange Park нам дуже комфортно! Хочеться жити і ростити тут дітей», - посміхається Тамара в кінці нашого приємного спілкування.

Заказать звонок
докладніше