044 337-00-27
Новини
26 Жовтня 2018

Старт продажів комор в ЖК Orange Park - додай цею плюс до свого комфорту

Дотримуючись своєї концепції «більш, ніж комфорт», СК «Оранж Буд» пропонує жителям і інвесторам ЖК Orange Park придбати комірчини для зберігання габаритних речей. У ЖК Orange Park не тільки великий вибір квартир під різні побажання і вимоги мешканців, а й величезний вибір комор. Жителі можуть придбати комірчину як невеликих розмірів 2,4 м2, так і простору кімнату площею 12 м2 з великим вікном. Жителям ЖК Orange Park пропонується різні варіації планувань комор, відмінна особливістю яких крім наявності вікон, є і висота стель до 5 метрів.

На старті продажів комори в пріоритетному порядку реалізуються для жителів 4 і 5 черг, так як саме на мансардному поверсі цих черг вони і розташовані. При цьому відкрита бронь і для жителів інших чергу ЖК Orange Park, а також для майбутніх інвесторів, які можуть при покупці квартири одночасно оформити покупку і комори.

Комори в ЖК Orange Park - раціональне рішення для організації простору, яке дуже важливо для комфортного проживання. Інструменти, спортивний інвентар та інші речі не щоденного використання не будуть захаращувати вашу квартиру. У господарського інвентарю та речей формату «коли-небудь стане в нагоді» в ЖК Orange Park тепер є окреме приміщення, де вони, як і самі жителі, які вибирають комфорт, будуть відчувати себе в цілковитій безпеці.

Заказать звонок
докладніше