044 337-00-27
Новини
30 Січня 2019

У ЖК Orange Park стартував продаж в новому будинку

Завершивши 2018 рік своєчасною здачею 4-х будинків, ми в ЖК Orange Park з початком 2019 приступили до будівництва нового вже 13-го будинку. Новий будинок - це результат не тільки багаторічного досвіду в будівництві житлового комплексу класу «комфорт +», а й проект, що враховує актуальні інтереси покупців. Так, планування в 13-му будинку були розроблені на основі нашого глибокого аналізу попиту і побажань мешканців, і потенційних покупців ЖК Orange Park, а це 28 повністю нових комфортних планувань. Безумовно, новий будинок - будинок рекордсмен за кількістю варіантів планувань.

На першому поверсі 10-поверхового будинку вже традиційно будуть розташовані квартири з терасами - це своєрідна «фішка» нашого проекту, яку високо оцінили мешканці: відкриті тераси, де можна створити атмосферу заміського будинку. А на 9 і 10-поверхах розташовані 3-кімнатні та 2-рівневі квартири з прекрасними видами. На 2-8 поверхах розташовані однокімнатні квартири від 36 м2 та двокімнатні квартири від 50 м2.

Наш новий 13-ий будинок в ЖК Orange Park також рекордсмен і за кількістю умов покупки, а їх близько 20 (!!!). Ще ніколи жоден забудовник не проявляв такий високий рівень лояльності і гнучкості до інвесторів як БК «Оранж Буд» - настільки широкий вибір можливостей придбання квартири, робить покупку житла комфортним і легким для кожного. Тому і продажі в новому будинку стартували під гаслом «Диктує свої умови».

Крім безлічі варіантів умов для покупки квартири, в ЖК Orange Park вже запустили попереднє бронювання квартир в 13-му будинку по мінімальним стартовим цінами від 13900 грн / м2.

 

Фото

Заказать звонок
докладніше