044 337-00-27
Новини
11 Червня 2019

У ЖК Orange Park введені в експлуатацію 8 і 9 секції

Будівельна компанія «Оранж Буд» вітає інвесторів і мешканців 8-ї та 9-ї секцій ЖК Orange Park з отриманням Сертифікату про готовність об'єкта для експлуатації (Декларація про введення в експлуатацію). Так, на сьогоднішній день СК «Оранж Буд» побудувала та ввела в експлуатацію 9 секцій в ЖК Orange Park, завершує будівельні роботи в 10-12 секціях і почала будівництво нової 13-ої секції.

Сертифікат, виданий 28.05.2019 Департаментом Державної архітектурно-будівельною інспекцією в Київській області, підтверджує відповідність закінчення будівництва об'єкта «Будівництво багатоквартирного житлового будинку» проектної документації і його готовність до експлуатації.

У зданих в експлуатацію 8 і 9 секціях представлені 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні квартири, а також квартири з власними терасами і 2-рівневі квартири. Всього квартир в цих секціях - 168, що здаються інвесторам з чистовим оздобленням «преміум». У кожній секції встановлені ліфти Schindler швейцарського виробництва, на першому поверсі розташовані колясочні, а на останньому - комори. Під'їзди в 8 і 9 секціях, як і у всіх будинках ЖК Orange Park, наскрізні з виходом як на зовнішню сторону будинку, де розташована парковка для автомобілів, так і у внутрішнє облаштоване подвір'я без автомобілів площею понад 4000 м2 з прогулянкової променадою, ігровими майданчиками для дітей та спортивним спорудами.

Сертифікати

Заказать звонок
докладніше