044 337-00-27
068 337-00-27
Новини
4 Червня 2020

Як мешканці ЖК Orange Park проводять час на карантині?

Новий коронавірус, що охопив увесь світ, вніс суттєві корективи абсолютно в усі сфери діяльності та у життя кожного з нас. Ми ніколи не знали, що таке «глобальний карантин», та раптом всі опинилися в ізоляції. 

Цікаво зазирнути у домівки мешканців ЖК Orange Park та дізнатись, як вони адаптувались до цієї нової реальності. Тому ми вирішили поспілкуватись з деякими сусідами нашої великої дружньої родини.

 

Руслан та Даша Шрамко, фотографи:
Руслан розповів нам: «Такий далекий та незрозумілий китайський вірус, ще й з такою дивною назвою – «коронавірус» (та хто взагалі таке слово придумав?) – прийшов в Україну і вніс свої корективи в життя багатьох людей.

Під час карантину у нас, як і у багатьох, робота виявилася на паузі. Оскільки всі весільні та сімейні фотозйомки перенесли на інші дати, обробки відзнятого матеріалу стало менше, а вільного часу – більше. Додатковий вільний час ми вирішили використати для саморозвитку, просування нашого бренду і, що найголовніше, для сім'ї».

Дружина Даша додала: «Ми почали створювати відеоуроки та показувати лайфхаки для різних зйомок, зокрема, і в домашніх умовах. Також проводили корисні прямі ефіри разом з весільними організаторами. Ми намагалися дати якнайбільше корисної інформації нашим майбутнім і теперішнім клієнтам. Коротше кажучи – активізувались вдома. Навіть дійшли руки до обробки наших особистих фото з подорожей, на які завжди не вистачало часу)). Ще карантин багатьох навчив тому, що роботу варто вміти трансформувати в онлайн формат.

Перші кілька тижнів вдома з дітьми було незвично. Як ті мемчики в інтернеті про котів: «Хазяїне, чому ти вдома цілий день?»)). І у дітей спочатку були схожі питання. Я просто не пам'ятаю, коли ще ми були з дітьми постійно вдома 24/7 протягом такого тривалого часу. Завжди була школа, садок, робота, якісь поїздки... Я вважаю це дуже позитивним ефектом від карантину – сім'ї отримали у подарунок час просто побути разом».

 


Ірина Спруцко, директор школи англійської мови Study English: «Спочатку наша родина дотримувалась суворого карантину і рекомендацій МОЗ. З часом, ми почали виходити гуляти у лісопарки, на риболовлю, кататися на велосипедах та роликах. Вдома у хлопців з’явилися кулінарні інтереси: вони пекли тортики, готували свої улюблені страви – суші та піцу. Усі разом ми стали приділяти більше часу самоосвіті: розмовляли з дітьми англійською, покращуючи їх знання іноземної мови».

 


Сергій Літостанський, моряк: «Наша родина вважає, що нам пощастило бути власниками відкритої тераси. Вона відіграла просто грандіозну роль в умовах необхідності залишатися вдома. На терасі ми снідали, обідали і вечеряли. Дружина влаштувала невеликий город – висадила полуниці та горох. Місця вистачило навіть на гру у футбол. Тераса та Playstation перетворили наш карантин на чудовий сімейний відпочинок».

 


Оксана Власюк, менеджер з продажів ЖК Orange Park, в декретній відпустці:
«З початком карантину я чітко усвідомила, що зараз, як ніколи, важливі регулярні фізичні навантаження (сидимо вдома, рухаємось менше, напружена атмосфера та стрес змушують фокусуватись на їжі як на об‘єкті задоволення, як наслідок –  ми починаємо переїдати).

Я зрозуміла, що самоізоляцію потрібно максимально використати на благо власного самопочуття та здоров’я. Вранці –  обов‘язково 2 склянки теплої води, йога і лише потім – сніданок».

Нам стало відомо, що дівчата з Orange Park навіть створили viber-спільноту, де щодня викладають свої тренування, таким чином мотивуючи одна одну.

Також Оксана додала: «Я гадаю, що найкраще, що ми можемо зробити для свого тіла на карантині – це додати звичку регулярної йога практики (або фізичних навантажень) у своє життя. Тіло вам подякує, воно стане сильнішим та гнучкішим, а думки – спокійнішими».

 


Тетяна Гоменюк, власниця туристичної агенції «Поїхали з нами»: «А для мене карантин – це час пошуку нових ідей та підготовки грандіозних проектів. Туристична галузь зараз на стопі, проте зовсім скоро відкриються кордони, і ми всі зможемо змінити краєвид за вікном домівки на краєвид наших мрій, і неважливо, гори це чи океан.
Звичайно, нас очікують зміни в туризмі і мені, як власниці туристичного агентства, варто весь час тримати руку на пульсі.

Безперечно, працювати вдома – нелегке завдання, особливо, коли поруч 10-місячний малюк. Проте, я від самого народження сина працюю вдома і вже призвичаїлась – залучаю його до всіх своїх справ.

Час вдома – це час зайнятись зміцненням імунітету, бо в здоровому тілі – здоровий дух!»

 


Ольга Шарлай, викладач англійської мови: «На карантині ми намагаємося проводити час з максимальною користю: ходимо в ліс подихати свіжим повітрям, адже він просто через дорогу від ЖК Orange Park, готуємо вдома смачну їжу, дивимося цікаві фільми і читаємо книги».

 

Чоловік Олексій, motion designer: «Ми продовжуємо працювати віддалено, займаємося спортом в домашніх умовах і дотримуємося всіх карантинних заходів. До речі, за час карантину наша родина виросла – ми стали щасливими молодими батьками».

 

Спілкування з нашими мешканцями, як завжди, було дуже цікавим. Найголовніше, що кожен з нас розуміє: життя триває і пандемія covid-19 – це лише чергова криза, з якою ми зіткнулися. Ми обов'язково її переможемо і станемо сильнішими, мудрішими та відповідальнішими перед собою і перед усім людством.

Заказать звонок